Puzzle 3D i 4D (318)

Puzzle 3D i 4D

(318)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 Czuczu Puzzle Mapa Polski - 4862610
-15 %
Czuczu

Puzzle Mapa Polski - 4862610

25,65 zł
29,90 zł
 Ravensburger 54 Przybornik sowy (121069)
Ravensburger

54 Przybornik sowy (121069)

26,99 zł
 Cubicfun Katedra na Wawelu - 20226
Cubicfun

Katedra na Wawelu - 20226

33,99 zł
 Ravensburger Big Ben 216 el. 3D (125548)
Ravensburger

Big Ben 216 el. 3D (125548)

39 zł
 Ravensburger Ravensburger Marvel Empire State Building 3D
-29 %
Ravensburger

Ravensburger Marvel Empire State Building 3D

49,90 zł
69,90 zł
Puzzle to zabawa dla wszystkich członków rodziny. Można miło spędzić przy nich czas o każdej porze, nie tylko wtedy gdy za oknem jest zła pogoda. Puzzle, zwłaszcza przestrzenne 3D i 4D są prawdziwą frajdą, dlatego wspólne rodzinne układanie może stać się swojego rodzaju rytuałem.
Psychologowie uważają, że dzieci powinny układać puzzle już od najmłodszych lat. Pozwala to na szybszy rozwój mózgu, szybszą naukę czytania i uniknięcia choroby jaką jest dysleksja. Puzzle rozwijają u dzieci umiejętność koncentracji, spostrzegawczość, kreatywność i cierpliwość.

Popularne puzzle 3D i 4D:
Bardzo popularnymi wśród chłopców i mężczyzn są puzzle 3D aircraft. Przedstawiają one różne modele samolotów, uczą dziecka aktywnego myślenia i pozwalają zapoznać się z historią lotnictwa. Każdy kto interesuje się lotnictwem znajdzie w tej serii coś dla siebie.

Jedną z najbardziej popularnych firm wydających puzzle w Europie jest niemiecka firma "Ravensburger". Puzzle markowane logiem tej firmy mają najwyższą jakość i są dopracowane pod względem wszystkich szczegółów i detali. Produkują puzzle dla dzieci oraz zestawy składające się z od 500 do 32.000 elementów (największe puzzle na świecie). Oprócz puzzli tradycyjnych, firma dysponuje w swojej ofercie Puzzlami 3D, które prezentują najbardziej znane budowle świata.

Wśród zestawów puzzli przestrzennych można znaleźć:
- puzzle 3D stadion
- puzzle 3D Big Ben
- puzzle 3D Wieża Eiffla
- puzzle 3D Architektura

W ofercie są też prostsze składanki:
- puzzle 3D Minionki
- puzzle 3D Biedronka
- puzzle 3D Auta
- puzzle 3D Animal
- puzzle 3D Disney

Znanymi producentami puzzli są także: Cubicfun, Bard oraz Proffesor Puzzle. Wyżej wymienieni producenci, mają w swojej ofercie puzzle tradycyjne, 3D oraz puzzle interaktywne specjalnie podświetlane diodami LED. Daje to realistyczne efekty.

Wśród puzzli 3D można znaleźć wspaniałe puzzle drewniane 3D, które po ułożeniu można pomalować na dowolny kolor i ładnie je ozdobić. Puzzle te są niedrogie i łatwo dostępne. Uczą dzieci cierpliwość i dystansu, rozwijana jest także umiejętność precyzji i kształtuje się wyobraźnia.

Puzzle 4D to nowość wśród puzzli dostępnych na rynku. Pozwalają one na odtworzenie w przestrzeni różnych rzeczy. Producenci pozwalają zapoznać się między innymi z biologią. Wydają na rynek:
- puzzle 4D anatomia człowieka
- puzzle 4D anatomia zwierząt

Dostępne są także: 4D budowle, między innymi: 4D Big Ben.

Producenci puzzli idą z duchem czasów. Łączą puzzle z najnowszymi nowinkami technologicznymi. Niektóre z zestawów po ułożeniu wygrywają przyjemną melodyjkę inne dostarczają dodatkowych zabaw. Puzzle interaktywne pozwalają rozwijać dzieciom zdolności manualne i pobudzają ich do myślenia i korzystania z mniej oczywistych rozwiązań.

W jakiej cenie można kupić puzzle 3 i 4d:
Puzzle to rozrywka dostępna dla całej rodziny. Można je kupić w różnych cenach. Wszystko zależy od tego jakim rodzajem puzzli jesteśmy zainteresowani. Oczywistym jest, że cena tradycyjnych puzzli, będzie dużo niższa od puzzli 3D czy 4D. Ich cena wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.