Puzzle kuliste (8)

Puzzle kuliste

(8)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Zabawa puzzlami to jedno z zajęć, które łączy przyjemne z pożytecznym. Układanie puzzli polega na złożeniu dużego obrazka z bardzo małych elementów, które mają specyficzny kształt. Są rozrywką dla całej rodziny, dostarczają przyjemności i radości z możliwości zapoznania się z czymś nowym, co działa pozytywnie na wyobraźnię. Ostatnio dużą popularność wśród klientów interesujących się tego rodzaju zabawą zyskały puzzle kuliste. To absolutny hit, jeżeli chodzi o asortyment wśród dostępnych gatunków puzzli.
Puzzle kuliste to puzzle, których zadaniem jest przestrzenne przedstawienie obrazu, który prezentują. Są wykonywane z odpornego i trwałego plastiku. Na rynku możemy znaleźć puzzle drewniane, które łączy się ze sobą przy pomocy kleju oraz puzzle bezklejowe. Całość jest stworzona tak, aby po złożeniu, nawet pod wpływem upadku, konstrukcja nie rozsypała się.
Najpopularniejszymi w Polsce są puzzle kuliste Ravensburger. Producent sprawia, że puzzle są prawdziwą ucztą dla miłośników układanek. Firma dba o to, aby wśród kolekcji znalazły się puzzle kuliste dla dzieci i dla dorosłych. Zwraca uwagę na to, aby rodzina mogła spędzać więcej czasu ze sobą. Ważną rolę grają interakcje międzyludzkie.
Zestawami, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem są: puzzle kuliste globus, puzzle kuliste piłka nożna, puzzle kuliste monster high, puzzle kuliste dinozaury, puzzle kuliste kraina lodu, puzzle kuliste: globus 540 elementów.
Opinie osób układających puzzle są bardzo dobre. Uważają że puzzle w takiej formie są dużo ciekawsze i zabawa nimi przenosi człowieka w zupełnie inny, magiczny świat.
Firma Ravensburg pozwala cieszyć się klientom szeroką paletą puzzli. Cena puzzli kulistych waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Nie jest więc to przesadnie duży koszt, a warto zainwestować chociażby po to, aby fajnie spędzić czas ze swoją rodziną.