Materace i koła do pływania Bestway (24)

Materace i koła do pływania Bestway

(24)
Producenci:
Bestway
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Bestway
 Bestway Koło opona 91cm  - B36016
 Bestway Koło 56cm (B36013)
 Bestway Kółko nadmuchiwane 51cm "Transparent Tire Tube" - 3 kolory (niebieski, zielony, różowy)
 Bestway Koło 61cm deluxe - B36014
 Bestway Koło 76cm - B36024
 Bestway Ryba błązenek dmuchana 157x94cm - B41088
 Bestway Pontonik 1632 x 66 cm Ślimak - B34102
 Bestway BESTWAY 41037 DMUCHANA TRANSPARENTNA ORKA
 Bestway Bestway 91202 DMUCHANY MATERAC STAR WARS 191x89 (0695, Bestway)
 Bestway Materac matowy 183x69cm - B44007
 Bestway Fisher Price Siedzisko Do Nauki Pływania Kwadrat (93519)
 Bestway Dmuchany Pluto do pływania  (GXP-643484)
 Bestway Łódź podwodna, 165x86 cm (B41098)
 Bestway Łódka z daszkiem Minnie 112x71 cm  (GXP-629844)
 Bestway Łódka Barbie 114x71 cm  (GXP-629847)
 Bestway Ponton Spider-Man
 Bestway Pływający samochodzik Kiddie Car różowy (S34103-2)
 Bestway Fotel-materac flokowany z oparciami 191x97x64cm -3 kolory
 Bestway Materac do pływania Bestway Lazy Cooler Lounge

Materac do pływania

Wypoczynek nad wodą jest niezwykle przyjemny, zwłaszcza gdy można skorzystać z wielu różnych produktów i akcesoriów, które dodatkowo umilają czas. Jednym z nich jest bez wątpienia materac dmuchany do pływania – zakupić można go w sklep-presto.pl.

Co ważne, występuje on w wielu zróżnicowanych odmianach, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Producenci przygotowują materace ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu wykazują się odpowiednią wytrzymałością mechaniczną, a także odpornością na wpływ różnego rodzaju czynników zewnętrznych (np. promieni słonecznych).

W katalogu produktowym sklepu Presto dostępnych jest wiele modeli materaców, które są zróżnicowane pod względem najważniejszych parametrów. Mowa tu między innymi o wymiarach. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić materac dwuosobowy do pływania lub modele znacznie mniejsze, dostosowane dla jednej osoby.

Wiele materaców została wyposażona w specjalne poduszki, które w sposób znaczący zwiększają komfort leżenia na nich. To jednak nie wszystko, ponieważ oferowane materace różnią się między sobą także pod względem kształtów, kolorów oraz grubości. Producenci często decydują się także na wzmocnienie poszycia czy też różnego rodzaju zabezpieczenia, chroniące między innymi przed ulatywaniem powietrza.

Koło do pływania

Materace to niejedyne produkty do pływania dostępne w Presto. Zdecydować można się również na pontoniki oraz kółko do pływania – warto nadmienić, że występuje ono zarówno w odmianach dla dorosłych, jak i najmłodszych.

Koło do pływania dla dzieci, a także pozostałe proponowane produkty, przyjmują wiele atrakcyjnych kształtów, które dodatkowo zwiększają frajdę spędzoną w wodzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić donut koło do pływania, produkty w kształcie babeczek, lodów, frytek, paczek chipsów czy też lodów (dotyczy to także materaców). Oferowane jest również specjalne koło ratunkowe dla dzieci.

Biorąc pod uwagę zróżnicowanie ze względu na kolory i przygotowane style, w jakich wykonane zostały materace, pontony oraz koła, każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Oferowane produkty łatwo można dobrać także pod względem wymiarów (dostępne są zarówno niewielkie kółka dla dzieci, jak i bardzo duże konstrukcje, na których zmieści się kilka osób). Wszystko to sprawia, że wyposażenie wodne może okazać się nie tylko bardzo przydatne, ale również atrakcyjne. W sklepie Presto oferowane są wyroby między innymi takich firm jak Intex, Bestway, Tm Toys, GSM City, Hip, Mondo, Banzai, Victoria Sport, Aqua-Speed oraz JiLong.