Zabawki i gry

Zabawki dla dzieci

Rekomendowane przez specjalistów
Kuchnia drewniana z dźwiękiem i z 7 akcesoriami Happy Day (J06564)
Kupiły 2 osoby
599 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia Happy Day, pozwoli bezpiecznie rozwinąć pasję do gotowania, jednoczeście dostarczając Twojemu dziecku niezliczone godziny świetnej zabawy.
MacroBot (88045)
(2)
Kupiło 6 osób
409,99 zł
rekomendacja eksperta
Pozwól swojemu dziecku wkroczyć do świata robotyki i technologii razem z Macrobotem. Dzięki załączonemu pilotowi Twoja pociecha w dowolny sposób zaprogramuje nowego przyjaciela.
Kuchnia Mini Tefal Studio Bubble XXL
Kupiła 1 osoba
349 zł
rekomendacja eksperta
Wielofunkcyjna, interaktywna Kuchnia mini Tefal ucieszy, każdego małego szefa kuchni. Śliczne wzornictwo oraz nowoczesna stylistyka nadają zabawce niepowtarzalny charakter.
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble XL
Kupiły 3 osoby
330,75 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia ma rozmiar odpowiedni do wspólnej zabawy większej liczby dzieci. Kuchnia ma wbudowany ekspres kapsułkowy i ekspres do napojów gazowanych. Elektryczna płyta grzewcza z funkcją gotującej się wody, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.
BABY born® Lalka Soft touch girl blue eyes (824368)
(5)
Kupiło 40 osób
317,99 zł
rekomendacja eksperta
Lalka funkcyjna BABY BORN NEW SOFT TOUCH to najnowsza propozycja kolekcji Zapf Creation. Nowa lalka jest delikatna w dotyku jej ciało stało się bardziej miękkie i elastyczne. Uroku lalce dodają niebieskie zamykane oczy.
Kuchnia drewniana duża z akcesoriami Macaron (J06567)
Kupiły 2 osoby
259 zł
rekomendacja eksperta
Zabawa z kuchnią Happy Day doskonale rozwija umiejętności manualnie i społeczne. Liczne akcesoria oraz detale do złudzenia przypominają prawdziwe przedmioty, jednocześnie są bezpieczne i dopasowane do małych rączek.
Edukacyjny stolik malucha (DRH37)
(13)
Kupiło 57 osób
-5%
266.28 zł
255,48 zł
rekomendacja eksperta
Trzy poziomy nauki i zabawy zapewniają optymalny rozwój dziecka dostosowany do jego wieku. Stolik DRH37 posiada całe mnóstwo interaktywnych elementów, edukacyjnych wypowiedzi oraz piosenek.
Little Planet Muzyczna Farma Małego Odkrywcy (FKD34)
(3)
Kupiło 49 osób
250,55 zł
rekomendacja eksperta
Samolot (GDG76)
(3)
Kupiło 48 osób
-12%
259 zł
229 zł
rekomendacja eksperta
Przeżyj fantastyczną podróż samolotem razem z Barbie! Poszybujcie razem w przestworza! Czas na pokładzie umilą Wam przekąski takie jakie: porcja lodów. Chcesz się zdrzemnąć podczas lotu? Załóż słuchawki i maskę na oczy.
Flora konik interaktywny (8124)
(1)
Kupiły 3 osoby
226,66 zł
rekomendacja eksperta
Poznajcie nowego przyjaciela od TmToys, Flora wyruszy z Wami w niejedną fascynującą podróż.
Market z wózkiem (7600350212)
Kupiło 13 osób
224,79 zł
rekomendacja eksperta
Supermarket sklep z kasą, lodówką, wózkiem i akcesoriami pozwoli Twojemu dziecku na niesamowitą zabawę. Atrakcją zestawu jest zamykana na kluczyk, elektroniczna kasa z kalkulatorem i funkcjami dźwiękowymi, w której możesz przechowywać pieniądze.
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble
Kupiło 8 osób
219 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia posiada nowoczesną stylistykę i kolorystykę. Zestaw składa się z niezbędnego wyposażenia i funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się odwzorowaniem czynności, które dzieci obserwują w życiu codziennym i tak chętnie naśladują.
Czytaj z Albikiem Zestaw Pióro + Atlas świata
(2)
Kupiło 45 osób
199,90 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.
Odkrywczy Domek (DD32730)
(6)
Kupiło 20 osób
176 zł
rekomendacja eksperta
Każda z funkcji domu to kreatywna zabawa, która pobudzi twórczość dziecka. Zabawka wspomaga naukę codziennych czynności domowych, jak również uczy logicznego myślenia
Super Zings laboratorium + figurki Profesor K i Enigma + robot + pojazd Superzings
(3)
Kupiło 78 osób
162,90 zł
rekomendacja eksperta
Właśnie rozpoczyna się ostateczne starcie między Enigmą i Profesorem K w jego tajnym laboratorium! Nowy zestaw z serii Super Zings to mnóstwo możliwości fantastycznej, kreatywnej zabawy z ulubionymi figurkami kolekcjonerskimi.