Zabawki i gry

Zabawki dla dzieci

Rekomendowane przez specjalistów

Edukacyjny stolik malucha (DRH37)
(10)
Kupiło 36 osób
239 zł
rekomendacja eksperta
Trzy poziomy nauki i zabawy zapewniają optymalny rozwój dziecka dostosowany do jego wieku. Stolik DRH37 posiada całe mnóstwo interaktywnych elementów, edukacyjnych wypowiedzi oraz piosenek.
Edukacyjny fotelik malucha CDF63
(4)
Kupiło 6 osób
224,90 zł
rekomendacja eksperta
Czytaj z Albikiem - Zestaw Pióro + Atlas świata
(2)
Kupiło 18 osób
199 zł
rekomendacja eksperta
Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.
Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka FJC43
(2)
Kupiły 4 osoby
191,55 zł
rekomendacja eksperta
Najnowsza propozycja marki Fisher Price Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka rozpocznie przygodę maluszków z nauką pierwszych słów w towarzystwie ich ulubionego bohatera Szczeniaczka.
Szczeniaczek Uczniaczek (CJV64)
(24)
Kupiło 140 osób
-23%
129 zł
99,90 zł
rekomendacja eksperta
Interaktywny pluszak od Fisher Price wyróżnia się na tle innych podobnych sobie zabawek pod względem pomysłowego zastosowania trzech stopni trudności, dzięki którym rozwijający się maluch cały czas może czerpać korzyści z ulubionej zabawki.
Elsa interaktywna - Przygoda Olafa, Frozen Kraina Lodu 35 cm (72536)
(8)
Kupiło 75 osób
98,90 zł
rekomendacja eksperta
Lalka Śpiewająca Elsa jest najnowszą propozycją marki Jakks Pacific. Elsa ma nową sukienkę z błyszczącymi detalami, śnieżną pelerynę z futrzanym kołnierzem. Idealna lalka dla każdej fanki Krainy Lodu.
Strażak Sam Kamizelka Strażacka z walkie talkie, strażackim toporkiem i latarką ze światłem led
(3)
Kupiło 11 osób
-11%
78.72 zł
70,30 zł
rekomendacja eksperta
Ugaś pożar wraz ze Strażakiem Samem! Dzięki kamizelce strażackiej i dodatkowym akcesoriom każde dziecko możne wcielić się w swojego ulubionego bohatera i poczuć się jak prawdziwy strażak.
Barbie Tęczowa syrenka (DHC40)
(6)
Kupiły 44 osoby
-4%
68 zł
65,39 zł
rekomendacja eksperta
LOL Surprise Ogromny Domek dla Lalek
Kupiło 5 osób
913,20 zł
rekomendacja eksperta
Najwspanialszy domek dla każdej prawdziwej fanki LOL. Teraz Twoje laleczki mogą spędzać czas przy zapalnoej lampie w salonie lub przebierać się w specjalnie do tego przeznaczonej garderobie. 3 piętra specjalnie dla LOL!
Domek Malibu (FXG57)
Kupiła 1 osoba
-3%
354.23 zł
345 zł
rekomendacja eksperta
Nowość od Barbie! Ten przenośny domek dla lalek z ciekawymi funkcjami i akcesoriami robudzi wyobraźnie dzieci. Otwórz zestaw, aby odsłonić dwupoziomowy domek z wieloma zaskakującymi niespodziankami!
Barbie Wymarzony kamper (FBR34)
(5)
Kupiło 47 osób
337 zł
rekomendacja eksperta
Wakacyjna podróż z Barbie? Tylko nowym, wymarzonym kamperem! To nie jest zwyczajny samochód, ale wycieczkowy pojazd, który łatwo przekształcisz w komfortowy domek wyjazdowy! Wyrusz na poszukiwanie przygód w tym niesamowitym pojeździe.
L.O.L. Surprise Bigger Surprise
(1)
Kupiło 18 osób
335 zł
rekomendacja eksperta
Stań się prawdziwym detektywem, przeżyj tajną misię i pomóż rozwiązać zagadkę zagnięcia zwierzaka. Kilka godzin wspaniałej zabawy z LOL. Sprawdź co kryje walizka? Aż 60 nespodzianek w jednym zestawie.
Samolot (GDG76)
Kupiła 1 osoba
313,99 zł
rekomendacja eksperta
Przeżyj fantastyczną podróż samolotem razem z Barbie! Poszybujcie razem w przestworza! Czas na pokładzie umilą Wam przekąski takie jakie: porcja lodów. Chcesz się zdrzemnąć podczas lotu? Załóż słuchawki i maskę na oczy.
Interaktywny EduGlobus Poznaj Świat wersja premium
(2)
Kupiło 13 osób
-4%
239.15 zł
230,63 zł
rekomendacja eksperta
Wyrzutnia Mega ThunderHawk (E0440)
Kupiła 1 osoba
229 zł
rekomendacja eksperta
Snajperka Nerf Mega łączy serię Accustrike i serię Mega. Na górze wyrzutni znajduje się również szyna taktyczna, do której może przyczepić celownik snajperski co jeszcze bardziej ułatwi Ci oddanie celnego strzału.

Promocje i nowości