Zabawki i gry

Zabawki dla dzieci

Rekomendowane przez specjalistów

Robot Edukacyjny (159684)
Kupiło 0 osób
777,40 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki dedykowanej aplikacji robot Photon zapewni Twojemu dziecku świetną zabawę oraz w podświadomy sposób przekaże przydatną wiedzę!
Kuchnia drewniana XL z dźwiękiem i 15 akcesoriami Macaron J06571
(1)
Kupiło 7 osób
744,53 zł
rekomendacja eksperta
Fantastyczna, bardzo duża kuchnia Macaron sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku, pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach i rozwijać pasję gotowania. Kuchnia z dziecięcych marzeń!
LOL Surprise! House with New Family
Kupiła 1 osoba
706,99 zł
rekomendacja eksperta
Najwspanialszy domek dla każdej prawdziwej fanki LOL. Teraz Twoje laleczki mogą spędzać czas przy zapalnoej lampie w salonie lub przebierać się w specjalnie do tego przeznaczonej garderobie. 3 piętra specjalnie dla LOL!
Szkoła jeździectwa
Kupiła 1 osoba
449 zł
rekomendacja eksperta
Wspaniały zestaw 2w1, który pozwoli Twojemu dziecku zorganizować szkolenie jeździeckie, a także zaopiekować się końmi.
Kuchnia drewniana z dźwiękiem i z 7 akcesoriami Happy Day J06564
Kupiła 1 osoba
412 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia Happy Day, pozwoli bezpiecznie rozwinąć pasję do gotowania, jednoczeście dostarczając Twojemu dziecku niezliczone godziny świetnej zabawy.
Kuchnia Mini Tefal Studio Bubble XXL
Kupiły 2 osoby
379 zł
rekomendacja eksperta
Wielofunkcyjna, interaktywna Kuchnia mini Tefal ucieszy, każdego małego szefa kuchni. Śliczne wzornictwo oraz nowoczesna stylistyka nadają zabawce niepowtarzalny charakter.
Interaktywny EduGlobus Poznaj Świat wersja premium
(3)
Kupiło 9 osób
349,99 zł
rekomendacja eksperta
Interaktywny Globus Clementoni Premium sprzyja nie tylko poznawaniu i zrozumieniu świata, jego znajomości geograficznej oraz politycznej, ale również ma wpływ na umiejętność logicznego myślenia i rozwoju zmysłu obserwacji oraz pamięci dziecka.
Kuchnia drewniana duża z akcesoriami Macaron J06567
Kupiły 2 osoby
340,90 zł
rekomendacja eksperta
Zabawa z kuchnią Happy Day doskonale rozwija umiejętności manualnie i społeczne. Liczne akcesoria oraz detale do złudzenia przypominają prawdziwe przedmioty, jednocześnie są bezpieczne i dopasowane do małych rączek.
Samolot (GDG76)
(1)
Kupiło 27 osób
326,99 zł
rekomendacja eksperta
Przeżyj fantastyczną podróż samolotem razem z Barbie! Poszybujcie razem w przestworza! Czas na pokładzie umilą Wam przekąski takie jakie: porcja lodów. Chcesz się zdrzemnąć podczas lotu? Załóż słuchawki i maskę na oczy.
Black&Decker Warsztat ultimate (7600360702)
(1)
Kupiło 5 osób
319 zł
rekomendacja eksperta
Warsztat wiernie odwzorowywujący produkty marki Black & Decker dla małych wielbicieli majsterkowania. W zestawie 95 akcesorii, które są lekkie, wygodne i w pełni bezpieczne dla małych rączek.
Barbie Kamper 3w1 (GHL93)
Kupiło 6 osób
315,40 zł
rekomendacja eksperta
Na młodych miłośników przygód czeka potrójna zabawa z Kamperem 3 w 1 Barbie! Z tym pojazdem możliwości zabawy są nieograniczone: kryją się w nim samochód, łódka i zestaw kempingowy z 5 obszarami zabawy.Pełne wyposażenie i 60 akcesoriów kempingowych!
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble XL
Kupiły 2 osoby
310 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia ma rozmiar odpowiedni do wspólnej zabawy większej liczby dzieci. Kuchnia ma wbudowany ekspres kapsułkowy i ekspres do napojów gazowanych. Elektryczna płyta grzewcza z funkcją gotującej się wody, lodówka, piekarnik i zmywarka do naczyń.
LOL Surprise! Amazing 14 ekskluzywnych laleczek 70 niespodzianek (559764)
Kupiło 15 osób
299 zł
rekomendacja eksperta
Ten wielki zestaw skrywa w sobie aż ponad 70 niespodzianek, dzięki którym każda dziewczynka będzie zachwycona. Odkryj niesamowite akcesoria, takie jak limitowane laleczki, zwierzątka, buciki, ozdoby, ubranka czy wyjątkowe lalki fashion O.M.G.
Kuchnia mini Tefal Studio Bubble
Kupiło 0 osób
-5%
267.67 zł
256,79 zł
rekomendacja eksperta
Kuchnia posiada nowoczesną stylistykę i kolorystykę. Zestaw składa się z niezbędnego wyposażenia i funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się odwzorowaniem czynności, które dzieci obserwują w życiu codziennym i tak chętnie naśladują.
Szkola jeździecka z jeźdźcami i końmi (42389)
(3)
Kupiła 1 osoba
249 zł
rekomendacja eksperta
Wspaniały zestaw, który pozwoli Twojemu dziecku zorganizować szkolenie jeździeckie, a także zaopiekować się końmi. Zabawa produktami Schleich przynosi dużo radości i jednocześnie rozwija kreatywność i wyobraźnię.