Masy plastyczne Play-Doh (66)

Masy plastyczne Play-Doh

(66)
Producenci:
Play-Doh
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Play-Doh
 Play-Doh Sklep Produkty Spożywcze (E1936)

Play-Doh Sklep Produkty Spożywcze (E1936)

ID produktu: 4790153
CECHY PRODUKTU
Rodzaj: Ciastolina
Wiek: Od 3 lat
Pokaż więcej
 Play-Doh Ciastolina T-REX (E1952)

Play-Doh Ciastolina T-REX (E1952)

ID produktu: 4790154
CECHY PRODUKTU
Rodzaj: Ciastolina
Wiek: Od 3 lat
Pokaż więcej
 Play-Doh PlayDoh Literki i mowa (B3407)

Play-Doh PlayDoh Literki i mowa (B3407)

ID produktu: 1209565
CECHY PRODUKTU
Rodzaj: Zestaw
Wiek: Od 2 lat
Pokaż więcej
 Play-Doh Play-Doh Wesoła kuchenka - B9014

Play-Doh Play-Doh Wesoła kuchenka - B9014

ID produktu: 1116946
CECHY PRODUKTU
Rodzaj: Ciastolina
Pokaż więcej
109,99 zł
Sprzedaje 3xk
5/5
(17 ocen)
 Play-Doh DohVinci Magiczna szkatułka B7003
Lepienie i formowanie to jedna ze skuteczniejszych form aktywności, która doskonale łączy zabawę z nauką i rozwijaniem umiejętności dziecka. Maluch dzięki kreatywnej zabawie masami plastycznymi pracuje nad percepcją, zdolnościami manualnymi i dostarcza silny bodziec obydwu półkulom mózgu. Masy plastyczne do zabawy, w tym plastelina, ciastolina, piasek kinetyczny, czy piaskolina to doskonały sposób na zajęcie dziecka na długie godziny.

Nasza bogata oferta obejmuje super sand, piasek kinetyczny, czy angel sand. Niektóre masy plastyczne dla dzieci są łatwiejsze w obróbce, jednak uformowane kształty z czasem zanikają. Są to między innymi masa plastyczna antystresowa, plastelina Play Doh, plastelina brokatowa, czy piasek kinetyczny. Ten ostatni oferujemy w paczkach o różnych wielkościach, wśród których największa może pochwalić się masą aż 5 kg! 5 kg piasek kinetyczny to gwarancja udanej i niczym nieskrępowanej zabawy. Posiadamy również specjalne zestawy- piasek kinetyczny + akcesoria.

Jeżeli zależy nam na utrwalaniu plastycznych poczynań naszego dziecka, warto postawić na masy plastyczne samoutwardzalne. Wśród nich znajdziemy plastelinę akrylową, modelinę artystyczną oraz tematyczne ciastoliny + akcesoria lub modeliny do przyklejania jako magnes na lodówkę. Proponujemy państwu ciastoliny z serii Auta, Angry Birds, czy Barbie. Dzięki temu nasz maluch będzie mógł oddać się przyjemności tworzenia, a najlepsze dzieła możemy utrwalić i zostawić jako świetną pamiątkę młodzieńczych lat.

Staramy się, by zakupy u nas były proste i szybkie. W tej kategorii znajdą państwo wygodny filtr, który pozwoli dobrać masy plastyczne do wieku oraz płci dziecka. Przy czym nasz sklep oferuje tylko sprawdzony asortyment od czołowych producentów zabawek dla dzieci. Plastelina, modelina, czy ciastolina dla dzieci od takich firm jak Hasbro, MEGA CREATIVE, Libra, Dromader, czy Brimarex to gwarancja bezpiecznej i twórczej zabawy. Produkty oferowane przez sklep Hulahop to idealna mieszanka, w której jakość stoi na najwyższym poziomie, a cena jest dopasowana do każdej kieszeni.