Zabawki i gry

Zabawki dla niemowląt

Rekomendowane przez specjalistów

Mata Sensoryczna (DFP71)
Kupiły 2 osoby
469 zł
rekomendacja eksperta
Mata sensoryczna posiada aż 9 zabawek, klin pod brzuszek z kojącymi wibracjami, zawieszki z klipsami do łatwego ściągania oraz ponownego zakładania oraz karuzelę z miękkimi zabawkami i światełkami.
Chodzik Niedźwiadek (7393)
Kupiło 0 osób
296,58 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczna zabawka niemieckiej marki Small Foot. Stabilna konstrukcja, solidny uchwyt i gumki zabezpieczające na kółkach zapewniają bezpieczeństwo, a elementy interaktywne rozwijają różnorodne umiejętności malucha!
Szumiący leniwiec E-zzy
(4)
Kupiło 0 osób
281,99 zł
rekomendacja eksperta
Leniwiec E-zzy to urządzenie 3w1, które spełnia funkcję szumiącej zabawki, monitoru snu oraz asystenta rodzica, który wyróżnia ją spośród konkurencji.
Edukacyjny stolik malucha (DRH37)
(12)
Kupiło 14 osób
264,99 zł
rekomendacja eksperta
Trzy poziomy nauki i zabawy zapewniają optymalny rozwój dziecka dostosowany do jego wieku. Stolik DRH37 posiada całe mnóstwo interaktywnych elementów, edukacyjnych wypowiedzi oraz piosenek.
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące (TL000321)
Kupiło 11 osób
239,99 zł
rekomendacja eksperta
wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą
Mata edukacyjna Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Magiczna Kraina - czarno-biała
(7)
Kupiło 11 osób
228,99 zł
rekomendacja eksperta
Najnowsza propozycja marki Tiny Love idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy kontrastowych produktów dla maluszków. Wykonana z przyjemnego materiału z niezwykłą dbałością o szczegóły, sprosta wymaganiom najbardziej wymagających rodziców oraz dzieci
Edukacyjny fotelik malucha CDF63
(5)
Kupiło 18 osób
224,90 zł
rekomendacja eksperta
Edukacyjny fotelik malucha to zabawka, która rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Trzy poziomy zabawy zostały precyzyjnie dobrane do możliwości oraz tempa rozwoju maluchów. Pobudza ciekawość i zachęca dziecko do zabawy.
Little Planet Muzyczna Farma Małego Odkrywcy (FKD34)
(3)
Kupiło 15 osób
213,99 zł
rekomendacja eksperta
Cozy Coupe Samochód policyjny (172984E3)
Kupiły 3 osoby
210,37 zł
rekomendacja eksperta
Wesoły Radiowóz Cozy Coupe to idealny pojazd dla maluszków i przedszkolaków. Umiejscowiony pośrodku pojazdu fotelik ułatwi manewrowanie podczas jazdy, otwierane drzwi wchodzenie i wychodzenie a swoje drobne skarby maluch ukryje w schowku.
Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiło 48 osób
209 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Mata Edukacyjna Gimnastyka z pałąkami - leśna kraina (TL000328)
Kupiło 7 osób
202,99 zł
rekomendacja eksperta
Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek.
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - świat małej księżniczki (TL000340)
(1)
Kupiło 8 osób
202,99 zł
rekomendacja eksperta
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami – Mała Księżniczka posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji.
edukacyjna mata sensoryczna deluxe (GKD45)
Kupiło 5 osób
201,99 zł
rekomendacja eksperta
Mięciutka, pobudzająca zmysły mata aktywizująca dla niemowląt - już od pierwszych dni życia.
Odkrywczy Domek (DD32730)
(4)
Kupiło 15 osób
189 zł
rekomendacja eksperta
Każda z funkcji domu to kreatywna zabawa, która pobudzi twórczość dziecka. Zabawka wspomaga naukę codziennych czynności domowych, jak również uczy logicznego myślenia
Karuzela rośnij z muzyką Świat Małej Księżniczki
(1)
Kupiło 13 osób
188,99 zł
rekomendacja eksperta
Karuzela - Rośnij z muzyką - Świat Małej Księżniczki pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji dziecka dzięki włączeniu karuzeli, światełka i muzyki lub każdej funkcji osobno. Górną część karuzeli można odczepić i używać oddzielnie.