Zabawki i gry

Zabawki dla niemowląt

Rekomendowane przez specjalistów

Edukacyjny stolik malucha (DRH37)
(12)
Kupiło 31 osób
229 zł
rekomendacja eksperta
Trzy poziomy nauki i zabawy zapewniają optymalny rozwój dziecka dostosowany do jego wieku. Stolik DRH37 posiada całe mnóstwo interaktywnych elementów, edukacyjnych wypowiedzi oraz piosenek.
Edukacyjny fotelik malucha CDF63
(5)
Kupiły 54 osoby
229 zł
rekomendacja eksperta
Edukacyjny fotelik malucha to zabawka, która rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Trzy poziomy zabawy zostały precyzyjnie dobrane do możliwości oraz tempa rozwoju maluchów. Pobudza ciekawość i zachęca dziecko do zabawy.
Bujaczek Od niemowlaka do przedszkolaka (CMR10)
(3)
Kupiło 58 osób
209 zł
rekomendacja eksperta
Przenośny bujaczek FisherPrice dla noworodków i starszych dzieci. Łatwa regulacja pozwala używać go jako bujaczka dla noworodka, leżaczka z odczepianym pałąkiem na zabawki, a także jako stabilnego siedziska dla starszego dziecka.
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - świat małej księżniczki (TL000340)
Kupiło 10 osób
189,32 zł
rekomendacja eksperta
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami – Mała Księżniczka posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji.
Little Planet Muzyczna Farma Małego Odkrywcy (FKD34)
(3)
Kupiło 55 osób
185,90 zł
rekomendacja eksperta
Odkrywczy Domek (DD32730)
(4)
Kupiło 68 osób
179 zł
rekomendacja eksperta
Każda z funkcji domu to kreatywna zabawa, która pobudzi twórczość dziecka. Zabawka wspomaga naukę codziennych czynności domowych, jak również uczy logicznego myślenia
Miś Soft z funkcją CRYsensor Turkus (WHIS05390)
(5)
Kupiła 1 osoba
170,99 zł
rekomendacja eksperta
Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości, atestowanej, miękkiej, przyjemnej w dotyku, a jednocześnie trwałej tkaniny velboa. Inteligentne urządzenie z funkcją CRYsensor emituje szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.
Karuzela z Misiami (CDN41)
(11)
Kupiły 62 osoby
136 zł
rekomendacja eksperta
Karuzela z misiami 3 w 1 „rośnie” wraz z dzieckiem — od łóżeczkowej karuzelki z napędem wyświetlającej gwiezdny pokaz światełek i wyposażonej w trzy kojące tryby dźwięku po uspokajacz do ustawienia na blacie lub karuzelkę przyczepianą do spacerówki!
Mata Sensoryczna (DFP71)
Kupiło 5 osób
413,90 zł
rekomendacja eksperta
Mata sensoryczna posiada aż 9 zabawek, klin pod brzuszek z kojącymi wibracjami, zawieszki z klipsami do łatwego ściągania oraz ponownego zakładania oraz karuzelę z miękkimi zabawkami i światełkami.
Chodzik Niedźwiadek (7393)
Kupiło 0 osób
281,99 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczna zabawka niemieckiej marki Small Foot. Stabilna konstrukcja, solidny uchwyt i gumki zabezpieczające na kółkach zapewniają bezpieczeństwo, a elementy interaktywne rozwijają różnorodne umiejętności malucha!
Szumiący leniwiec E-zzy
(4)
Kupiły 2 osoby
-30%
399 zł
281,99 zł
rekomendacja eksperta
Leniwiec E-zzy to urządzenie 3w1, które spełnia funkcję szumiącej zabawki, monitoru snu oraz asystenta rodzica, który wyróżnia ją spośród konkurencji.
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące (TL000321)
Kupiło 5 osób
220,99 zł
rekomendacja eksperta
wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą
Mata edukacyjna Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Magiczna Kraina - czarno-biała
(6)
Kupiło 55 osób
188 zł
rekomendacja eksperta
Najnowsza propozycja marki Tiny Love idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy kontrastowych produktów dla maluszków. Wykonana z przyjemnego materiału z niezwykłą dbałością o szczegóły, sprosta wymaganiom najbardziej wymagających rodziców oraz dzieci
Mata Edukacyjna Gimnastyka z pałąkami - leśna kraina (TL000328)
Kupiło 8 osób
186,99 zł
rekomendacja eksperta
Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek.
edukacyjna mata sensoryczna deluxe (GKD45)
Kupiło 14 osób
185 zł
rekomendacja eksperta
Mięciutka, pobudzająca zmysły mata aktywizująca dla niemowląt - już od pierwszych dni życia.