Zabawki i gry

Zabawki ogrodowe

Rekomendowane przez specjalistów

Piaskownica Motylek 2 części ( 310143 )
Kupiła 1 osoba
129 zł
rekomendacja eksperta
Idealna piaskownica dla najmłodszych w zabawnym kształcie motylka. Może służyć jako zamykana piaskownica lub jak piaskownica i basenik w jednym.
Pływający pojemnik do chemii basenowej mały (29040NP)
Kupiło 0 osób
17,61 zł
rekomendacja eksperta
Pływający pojemnik do chemii basenowej marki Intex to basenowy dodatek, niezastąpiony w walce z zanieczyszczeniami oraz bakteriami. Wystarczy umieścić w nim tabletkę chloru, by urządzenie rozpoczęło swoje działanie.
Jeździk Premium 2 Samochód Wywrotka
(3)
Kupiło 10 osób
69,51 zł
rekomendacja eksperta
Solidnie wykonane autko, które świetnie nadaje się zarówno do zabawy w piaskownicy jak i jeżdżenia nim po domu. Został wyposażony w ruchomą skrzynię ładunkową, która spełni oczekiwania niejednego małego budowniczego.
Dyspenser biało-niebieski (29043)
(4)
Kupiło 0 osób
-34%
15 zł
9,90 zł
rekomendacja eksperta
Praktyczne połączenie dozownika z termometrem z regulowanym pierścieniem kontrolnym pozwalający odpowiednio wydzielić ilość chloru dozowanego do basenu. Niezbędne wyposażenie każdego przydomowego basenu.
Cozy Coupe Samochód policyjny (172984E3)
Kupiło 7 osób
-17%
281.4 zł
234,79 zł
rekomendacja eksperta
Wesoły Radiowóz Cozy Coupe to idealny pojazd dla maluszków i przedszkolaków. Umiejscowiony pośrodku pojazdu fotelik ułatwi manewrowanie podczas jazdy, otwierane drzwi wchodzenie i wychodzenie a swoje drobne skarby maluch ukryje w schowku.