Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Albi Czytaj z Albikiem - Zestaw Pióro+ Mój Pierwszy Elementarz

BESTSELLER!
ID produktu: 979510
Zobacz produkty podobne
(2)
Rekomendacja eksperta
Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Dzięki niemu dzieci mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kształty,

Opis produktu

 

 

​​​​​ Zestaw edukacyjny z mówiącym piórem

Mój pierwszy elementarz

 

Interaktywna książka dla przedszkolaków

 

Mój pierwszy elementarz pozwoli dzieciom w łatwy sposób nabyć podstawową wiedzę o otaczającym świecie, liczbach, kolorach i literach. Książkę urozmaicają zabawne odgłosy, dialogi i piosenki. Dzięki prostym quizom dzieci utrwalą zdobytą wiedzę, a także będą się doskonale bawić i chętnie wracać do nauki!

Od 3 lat

Jak działa?

 

Pióro uruchamia ukryte kody na kartach książki za pomocą sensora optycznego. Po ich dotknięciu można usłyszeć głos lektorów, odgłosy zwierząt, piosenki, zagadki lub rozwiązać quiz.

 

Jedno pióro wiele książek

 

Edukacyjne pióro Albik to doskonały przewodnik po każdej z naszych książek. Pióro, dzięki aktualizacjom oprogramowania (bezpłatnym) będzie współgrało z każdą z nowości wydawniczych.

Dla kogo?

 

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać, bo właśnie dzięki elektronicznemu pióru mogą same odsłuchać informacje zawarte w książce. Dla najmłodszych dedykujemy Mój pierwszy elementarz, który może być pomocny w nauce liter, liczb i początkach czytania. Elektroniczne pióro jest świetnym wsparciem na każdym etapie edukacji, pozwala nie tylko zdobyć wiedzę o świecie, ale także dzięki testom i quizom utrwalić ją.

 

Pióro Albik wspiera proces uczenia się i kreatywność

 

Sięgając do książki z elektronicznym piórem Albik za każdym razem można odkryć coś nowego! Pióro umożliwia także nagrywanie i kodowanie swoich tekstów lub piosenek. Służą do tego naklejki, do których można przypisać swoje treści dźwiękowe.

 

 

 

W każdym zestawie znajdziesz kupon. Wyślij widoczny na nim kod na adres [email protected] a otrzymasz zestaw instrumentów muzycznych, na których zagrasz z Albikiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
do nauki czytania

Opinie (2)

(2)
Opinia potwierdzona zakupem
Genialna! kupiłam ten zestaw razem z dodatkową książką o zwierzętach i dziecka nie było przez pół dnia!
Posiadam ten produkt Ponad pół roku

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Mattel BARBIE Panna młoda - CFF37, Brimarex Drewniane warzywa, Pomidory - 1566164, Dickie Tir z naczepą Cargo, 38 cm, niebieski (203746005b), Egmont Kubus i Przyjaciele. Chwyc Bajeczke, Samo-pol Gra - Speedway Gala - 199905, Starpak STK 47-35 (372651), Olesiejuk Akademia malucha - Maluchy. Wiejskie zwierzątka (90131), Pasja Wesoły alfabet PASJA - 55905, Damidos Mała Sowa. Duże kolorowanki. Zeszyt 2 - 151418, Astra Lwy z Gdanskiego Ratusza (94370), CYP Długopis Real Madrid 36szt (210692), Esselte A4 (11255), Pentel ZESTAW-PTS7-BN15-S, Centropen Marker do tablic (585590104)