Udostępnij
Skomentuj

Jej wysokość Zosia – gadżety i zabawki, które warto kupić

Bajka „Jej wysokość Zosia” to animacja Disneya, opowiadająca o siedmioletniej dziewczynce Zosi, zamieszkującej zamek wraz z rodzicami – mamą i ojczymem - oraz rodzeństwem. Stara się, by każdy dzień był wyjątkowy, a wszyscy dookoła czuli się dobrze. Ma mnóstwo przyjaciół, dobrze się bawi, a przy tym pozostaje zwykłą, uroczą Dziewczynką.

Bajka o księżniczce „Jej wysokość Zosia”, jak zresztą niemal wszystkie bajki o księżniczkach, od razu przypadła do gustu małym Dziewczynkom, a naturalną konsekwencją tego było stworzenie serii produktów opartych na motywach animacji. Niekoniecznie Zosia będzie ich główną ozdobą – także inni bohaterowie bajki, np. księżniczka Amber czy książę Janek, cieszą się sporym zainteresowaniem i mają nie mniej ważne role. Wśród artykułów o bajecznym charakterze można znaleźć zarówno zabawki, jak i przedmioty codziennego użytku. Każdy z nich będzie się charakteryzował żywymi, mocnymi kolorami, w których dominować będzie fiolet – kolor sukienki, jaki nosi księżniczka Zosia.

Zabawki "Jej wysokość Zosia"

Dedykowane są najmłodszym Fanom bajki. W zasadzie nie ma wśród nich żadnych wyróżniających się produktów, ale wybór jest wystarczająco szeroki. Nie ma też wątpliwości, że będą to głównie zabawki  dla Dziewczynek, gdyż charakter i fabuła bajki wskazują, że wśród fanów nie będzie zbyt wielu Chłopców.

Lalka księżniczka Zosia

Najbardziej pożądanymi zabawkami, opartymi na motywach bajek, są figurki ich bohaterów. Dla małych fanów przygód księżniczki Zosi znajdzie się zarówno lalka głównej bohaterki w zestawie z koniem, jak i inne figurki jej przyjaciół. Dostępne są w małych zestawach, wraz z akcesoriami, a wszystko – w tym także stroje - może być wymienne z laleczkami z innych bajek, pochodzącymi z tej samej serii.

Puzzle Księżniczka Zosia

Klasyk, a w zasadzie niezbędnik wśród zabawek z motywami z bajek. Idealne do ćwiczenia sprawności manualnych, koncentracji, precyzji i cierpliwości oraz do wspólnych zabaw w gronie rodzinnym. Z ułożonych puzzli można zrobić obrazek na ścianie, można tez do nich wielokrotnie wracać. Jeśli się znudzą – ich cena jest na tyle korzystna, że co jakiś czas bez wyrzeczeń można zakupić nowy zestaw.

Tiara księżniczki

To propozycja dla tych Dziewczynek, które chcą się wczuć w rolę księżniczki. Dostępna jest w zestawie z naszyjnikiem i trzema małymi laleczkami. Tego typu gadżety będą świetnym uzupełnieniem stroju księżniczki na balu przebierańców, ale nie tylko – można się nimi bawić w domu i poczuć się jak w bajce!

Kolorowanki „ Jej wysokość Zosia”

Kolorowanie jest popularną i przyjemną  formą spędzania czasu. Pozwala nie tylko na ciekawą, kreatywną zabawę, ale także na ćwiczenia sprawności rąk, precyzji, odpowiedniego trzymania przyborów oraz doboru kolorów. Malowanki „Jej wysokość Zosia”, jak i ogólnie kolorowanki księżniczki, pozwolą Dziewczynkom wczuć się w role kreatorek mody – nie muszą sugerować się kolorami strojów widzianymi w bajkach, a mogą same dobierać barwy wedle własnego uznania. Zarówno kolorowanki dla Dziewczynek, jak i malowanki dla Chłopców są ogólnodostępne, nie należą do drogich gadżetów i stanowią jedne z najczęściej kupowanych gadżetów na drobne upominki. Nie każdy jednak jest zwolennikiem kolorowanek – są teorie, że niszczą one kreatywność i swobodę tworzenia oraz nie rozwijają wyobraźni, proponując od razu sztywne „ramy” – kontury konkretnych obrazków. Mimo wszystko, kolorowanie nadal pozostaje bardzo popularną formą spędzania czasu zarówno w domu, jak i w przedszkolach czy salach zabaw.

Przybory szkolne „Jej wysokość Zosia”

Można znaleźć niemal wszystko, od długopisów i piórników, przez zeszyty, aż po plecaki z księżniczką Zosią. Wszystko ma bajkowy charakter i kolory, przez co z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym Uczniom. Można skompletować niemal całą wyprawkę, ale warto zastanowić się, czy nie będzie to przesadą. Z pewnością jednak niektóre elementy wyposażenia szkolnego plecaka będą wyglądały wyjątkowo atrakcyjnie, jeśli będzie je zdobił wizerunek sympatycznej księżniczki.

Wśród zabawek nie zabraknie także zestawów kreatywnych, gier edukacyjnych, koszulek do samodzielnego kolorowania czy baniek mydlanych. Oferta jest naprawdę szeroka, mimo że bajka nie jest tak sztandarową animacją, jak „Kraina Lodu” czy „Kopciuszek”. Ale nawet, jeśli nie każda Dziewczynka zna przygody księżniczki Zosi, z pewnością każdej przypadną do gustu urocze motywy widniejące na gadżetach.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)