Udostępnij
Skomentuj

Nowości na blogu scroll.morele.net. Prasówka #4

Śpieszymy do Was z nową dawką informacji, co nowego pojawiło się na naszym blogu w minionym tygodniu. Mamy nadzieję, że nasze artykuły umilą Wam oczekiwanie na lato, które zbliża się dużymi krokami.

Aktualności na blogu scroll.morele.net zaczynamy od kategorii rozrywka. Kategoria ta - choć wypełniona wieloma interesującymi newsami - została zdominowana przez news o najnowszym Battlefieldzie. Battlefield 2042 – Najważniejsze informacje. Data premiery, zwiastun, rozgrywka - tak jak my czekasz na tę produkcję? W tekście znajdziesz sporo przydatnych informacji o nadchodzącym dziele studia DICE.

Zastanawiasz się nad nowym fotelem gamingowym? Zapraszamy do recenzji, a konkretnie do lektury tekstu SENSE7 Spellcaster – recenzja fotela gamingowego. Czy SENSE7 Spellcaster rzuca czar na nasze tyłki? Czy warto? Nasz recenzent poddał fotel bardzo dokładnym testom!

W technologii poczytacie o Tesli Roadster: Samochód od Elona Muska — Tesla Roadster. Wszystko, co musisz wiedzieć o elektrycznym aucie przyszłości. Interesują Cię informacje o tym aucie elektrycznymi przyszłości? Ten tekst zaspokoi Twoją ciekawość!

Komunikator Signal – jak działa? Czy Signal jest lepszy niż Messenger i WhatsApp? Ten tekst z pewnością trafi do ludzi szukających alternatywy dla WhatsAppa, po ostatnich wydarzeniach związanych z poszanowaniem prywatności. Czy warto dać szansę Signalowi? Dowiedz się tego czytając artykuł.

Scroll

Pozostałe artykuły, które ukazały się na blogu (07.06-15.06)

Rozrywka:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)