Udostępnij
Skomentuj

Oonies – kreatywne zestawy baloników. Czy warto kupić?

Zabawy plastyczne dla dzieci to jedna z najlepszych form rozwijania wyobraźni i pokładów kreatywności, które drzemią w naszych pociechach. Zestaw kreatywny to coś, co doskonale nadaje się do tego celu, dlatego też cieszą się one tak ogromnym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców.

Pamiętajmy, że kreatywna zabawa to taka, w której młody człowiek nie otrzymuje gotowego rozwiązania, ale sam wciela się w rolę twórcy i tworzy według własnych pomysłów. Świetnie sprawdzają się w tej funkcji nie tylko klocki, ale także... balony.

Jak zrobić zwierzątka z balonów? Postaw na baloniki Oonies

Zwierzątka z balonów to atrakcja, która pojawia się na różnego rodzaju kinderbalach, festynach i innego rodzaju uroczystościach z udziałem młodych gości. Rodzice i organizatorzy są w stanie zapłacić za usługi profesjonalnych animatorów zabaw dziecięcych, aby tylko zobaczyć uśmiech na twarzach swoich pociech. Zabawy z balonami są bardzo przez dzieci lubiane, gdyż zazwyczaj nie jest to zabawka, którą mają w domach na co dzień. Tymczasem można to zmienić i sprawić, że to dziecko będzie czerpało przyjemność z tworzenia, a balon stanie się podstawą do wykreowania świata, w którym słodkie zwierzęta  będą cieszyć dziecięce oko i łechtać poczucie dumy i zadowolenia z samodzielnego stworzenia zabawki. Figurki z baloników to rewelacyjny pomysł zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, tak więc bawić można się nawet całą rodziną!

Zwierzęta z balonów - genialny pomysł na prezent

Zabawy urodzinowe na przyjęciu z udziałem dzieci powinny być ciekawe i urozmaicone. Solenizant i zaproszeni przez niego młodzi goście są na tym punkcie szczególnie wyczuleni. Jeśli zatem mamy taką możliwość, stawiajmy na zabawki kreatywne. Jedną z nich jest z pewnością Oonies - balony dla dzieci, z których mogą one stworzyć figurki zwierząt. Producent oddał w ręce najmłodszych dwa zestawy, którym warto się przyjrzeć bliżej.

  • Cobi Oonies Zestaw Startowy zawiera wszystkie elementy niezbędne do zabawy. Dzieci mogą samodzielnie napompować baloniki, gdyż do zestawu została dołączona pompka do balonów. Przy pomocy łączników mogą z kolei tworzyć niesamowite kompozycje, które stanowić będą fundament różnego rodzaju zabaw tematycznych.
  • Cobi Oonies Zestaw Uzupełniający, który pozwala na stworzenie jeszcze większej ilości balonowych figurek. Co więcej - Oonies daje możliwość tworzenia według własnego pomysłu, a to najlepszy sposób na rozwijanie wyobraźni! Istnieje kilka różnych wariantów tematycznych Zestawu Uzupełniającego Oonies, tak więc na pewno uda się wybrać coś, co zaciekawi malucha.

Małe zwierzątka to coś, co zawsze się sprawdza jako zabawka dla dzieci, bez względu na to czy mamy do czynienia ze słodkimi i milutkimi w dotyku pluszakami, figurkami z plastiku czy też zwierzakami zrobionymi z balonów. Ta ostatnia opcja jest o tyle ciekawsza, że bazuje na twórczości własnej dziecka, które nie otrzymuje gotowej zabawki, ale samo ją tworzy. Jest to niezaprzeczalnie najlepsza forma aktywności, która zaciekawia, ale także rozwija różne umiejętności młodego człowieka, z kreatywnością i sprawnością manualną na czele. A skoro rynek oferuje nam takie możliwości, korzystne dla rozwoju malucha, to dlaczego z nich nie skorzystać? Kreatywne zestawy Oonies to rewelacyjny prezent dla dziecka już pięcioletniego i oczywiście dla starszych pociech. Stwarzajmy dzieciom warunki do nauki poprzez zabawę, to naprawdę najlepsze, co możemy dla nich zrobić. Pamiętajmy, że to wszystko zaprocentuje w przyszłości, gdy dziecko stanie się ciekawym świata młodym człowiekiem, świadomym swoich możliwości i gotowym, by stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)