Udostępnij
Skomentuj

Playmobil Country – klocki życie na wsi. Który zestaw kupić?

Zabawki Palymobil z tej serii zostały stworzone z myślą o Dzieciach kochających zwierzęta, zafascynowanych przyrodą i wycieczkami krajoznawczymi. To kolejny udany produkt tej marki, która zaskakuje kreatywnością i przywiązaniem do szczegółu oraz dopasowaniem swoich artykułów do potrzeb Dzieci i Ich oczekiwań.

Każdemu Dorosłemu określenie „country” kojarzy się głównie z muzyką, a co za tym idzie – z określonym stylem. Kowboje, rancza, życie na farmie wśród zwierząt zagrodowych – słowem: wiejska sielanka, kontakt z naturą, ale i też ciężka praca w gospodarstwie. I taki właśnie klimat tworzą klocki dla Dzieci Playmobil z serii Country. Inspiracje są wyraziste, a styl mocno dookreślony, przez co zabawki są fascynujące, bogate w szczegóły i sprzyjające kreatywnemu spędzaniu czasu.  Które zestawy zasługują na szczególną uwagę? W zasadzie wszystkie – każdy ma w sobie to „coś”, a cała kolekcja tworzy fantastyczny, bajkowy obraz życia w sąsiedztwie przyrody i współgrania z nią.

Playmobil konie

Zazwyczaj zabawki konie kojarzą się albo z figurkami bajkowych kucyków, albo z zestawieniem konia z karocą księżniczki lub też z kolekcjonerskimi figurkami inspirowanymi naturalnym wyglądem zwierzęcia. Ale to właśnie wśród klocków Playmobil można znaleźć najwięcej zabawek związanych z końmi. Będą to nie tylko same figurki, ale też pełne zestawy, by móc stworzyć i co rusz uzupełniać swoją własną stadninę. Warto zauważyć, że figurki Playmobil, jak w każdym zestawie, są bardzo dokładne, a konie prezentują się wyjątkowo dobrze – mają różne umaszczenie i ułożenie nóg czy grzywy, co dodaje im naturalności.

Stadnina koni

Ten potężny zestaw prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Jest w nim wszystko to, czego potrzeba, by dobrze prowadzić hodowlę. Jest budynek gospodarczy, ogrodzenie, oczywiście konie oraz ich opiekunowie, a także inne małe zwierzęta gospodarskie, niezbędne narzędzia, pożywienie czy też elementy dekoracji. Dodatkowo, stadninę można rozbudowywać o inne elementy i boksy. Z pewnością spełni niejedno dziecięce marzenie!

Przejażdżka konna

Zestaw zawiera nie tylko figurki koni i jeźdźców, ale także elementy krajobrazu, które sprawią, że zabawa będzie atrakcyjniejsza. Można się nim bawić zarówno w połączeniu z innymi zestawami z serii, jak i osobno – niezależnie od tego, który sposób się wybierze, na pewno będzie ciekawie!

Wybieg dla konia

Po skończonej przejażdżce konie można zaprowadzić na wybieg. Solidny płot, cień drzewa i wiaderko z ulubionymi przysmakami sprawią, że zwierzaki poczują się dobrze. Zestaw zawiera sporo ciekawych elementów, które umilą zabawę.

Bryczka konna

Ten atrakcyjny pojazd z pewnością wywoła efekt „wow”!  Konia można z niego wypiąć i ujeżdżać, z kolei sama bryczka ma miejsce dla trzech figurek (są w zestawie) oraz dodatkowych akcesoriów, np. kosza piknikowego, który także jest dołączony. Świetna zabawa gwarantowana!

Turniej jeździecki

Każdy chciałby wziąć w nim udział! W zestawie znajdą się przeszkody do przeskakiwania, figurki koni i jeźdźców oraz elementy dekoracyjne. Wszystko to sprawi, że turniej będzie można zorganizować na najwyższym poziomie!

To nie wszystkie zestawy związane z końmi. Dostępne są także figurki koni i kucyków, dodatkowe boksy stajenne, myjnia dla koni, stadnina dla kucyków oraz pojedyncze ludziki wraz z końmi, umożliwiające zorganizowanie np. treningu woltyżerki, hipoterapii czy nauki jazdy konnej. Jest nawet pojazd do przewozu koni! A i na tym nie koniec. Jeśli więc Dziecku marzy się hodowla koni – chyba nie ma lepszego sposobu na spełnienie tego marzenia. Kto wie, być może dziecięca zabawa i fascynacja przerodzi się w coś więcej….?

Playmobil farma

Dla tych Dzieci, które lubią nie tylko konie, ale i wszystkie inne zwierzęta gospodarskie i interesują się wiejskim życiem, także znajdzie się sporo ciekawych zestawów. Z pomocą klocków Playmobil farma będzie wyglądała imponująco i sprawi, że nawet w centrum miasta poczuje się wyjątkowy klimat.

Gospodarstwo rolne

Dostępna jest wersja duża i przenośna, w postaci walizeczki.  Duże gospodarstwo rolne składa się z budynku oraz kilku zagród, do których można wprowadzać zwierzęta – świnie, kaczki, krowy i kury, dołączone do zestawu. Nie brakuje także rodziny gospodarzy oraz dodatkowych elementów, które pozwolą stworzyć piękną, sielankową farmę.

Traktor z przyczepą

W serii klocków Playmobil Country dostępne są różne pojazdy gospodarcze. Nie mogło wśród nich zabraknąć traktora z przyczepą, który znacznie ułatwia pracę. Atrakcyjny pojazd z ruchomymi częściami z pewnością będzie świetnym elementem wyposażenia gospodarstwa. Może być także traktowany jako osobna zabawka – każdy Chłopiec chce mieć w swojej kolekcji pojazdów traktor!

Ogrodzenie dla małych zwierząt

Ten mały zestaw świetnie się sprawdzi jako uzupełnienie gospodarstwa. Mała zagroda, wraz z uroczymi figurkami królików i świnek morskich, płotkiem oraz domkiem przypadnie do gustu szczególnie najmłodszym Dzieciom. Trzeba przyznać, że jest całkiem oryginalny, wszak zawiera nieco inne niż tradycyjne zwierzaki.

Klatka dla królików i wybieg dla królików

Całe stado królików trzeba gdzieś trzymać. W deszczowe dni przyda się klatka, zaś w słoneczne – mały wybieg. Wszystko to, wraz z figurką hodowcy, znajduje się w zestawie. Można także zafundować zwierzakom nieco większy wybieg – taki zestaw jest dostępny wraz z małą, poręczną walizką do jego przenoszenia.

To tylko niektóre z propozycji zestawów Playmobil Country – każdy następny jest równie ciekawy. Cała seria wzajemnie się uzupełnia, wszystkie zestawy można rozbudowywać lub też dołączać do nich nowe, np. związane z sokolnictwem, polowaniem czy leśnymi zwierzętami. Klocki prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie, a przede wszystkim wykorzystują ciekawy motyw wiejskiego, pełnego przygód życia – jeśli nie można go poznać w rzeczywistości, klocki będą nie tylko świetną zabawą, ale i ciekawym uzupełnieniem wiedzy o otaczającym świecie.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)