Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #6, czyli podsumowanie zeszłego tygodnia

Na blogu scroll.morele.net sporo się dzieje! W zeszłym tygodniu przybyło nam mnóstwo ciekawych artykułów. Sprawdź, których z nich nie możesz przegapić!

Nie trudno czegoś przegapić, gdy napływa tyle nowych informacji, także zachęcamy do regularnego odwiedzania scroll.morele.net, by wiedzieć co obecnie w świecie piszczy. Oto lista najciekawszych publikacji z ubiegłego tygodnia!

Scroll

W tamtym tygodniu zdominowały Poradniki, bo to w tej kategorii pojawiło się najwięcej publikacji. Powoli normuje się sytuacja ze stanami magazynowymi Playstation 5. W ramach usługi PS+ specjalnie na tę konsolę dostępna jest dodatkowo oferta Playstation Plus Collection - jeżeli nie wiesz co to jest, to w takim razie koniecznie przeczytaj na ten temat artykuł!

Czujesz, że w Twoim pokoju wieje nieco nudą? Chciałbyś tchnąć w niego nieco życia? W takim razie koniecznie musisz zapoznać się z tekstem Michała na temat, jak urządzić Stanowisko Gamingowe, w którym dowiesz się, jak sprawić, by Twój gamingowy kącik wyglądał na poziomie!

Jesteś może fanem seriali animowanych z Japonii? Nie wiesz, za jaką serię się teraz zabrać? To świetnie się składa, bo Błażej przygotował świetny artykuł, w którym przedstawia tytuły najlepszych anime, które wyszły w 2021 roku!

Ceny na rynku części podzespołów do komputera cały czas szaleją, co w dużej mierze spowodowane jest sytuacją związaną z kryptowalutami. Cały czas wahasz się, kiedy najlepiej wstrzelić się w zakup nowych części? W takim razie zapoznaj się z tekstem Michała, w którym tłumaczy, że po prostu nie ma czegoś takiego jak dobry moment na zakup komputera.

Scroll

Zapraszamy na scroll.morele.net! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, oto pełne zestawienie artykułów z ostatniego tygodnia:

Poradniki:

Rozrywka:

Technologia:

 

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)